O nás

Sme jedna z najväčších pokrývačších firiem na západnom Slovensku

Spoločnosť Stavby Lörinc Peter sa zaoberá strechami už vyše 25 rokov. Náš skúsený tím si dokáže poradiť s akýmkoľvek druhom strechy či už sa jedná o šikmú alebo plochú strechu. A prečo práve my? U nás máte zaručené že práca bude kvalitne odvedená o čom svedčia aj všetci spokojní zákazníci, ktorí nás odporučili už takmer po celom Slovensku.

25

Rokov
skúseností

Tesárske práce

Klampiarske práce

Pokrývačšé práce

Šikmé strechy

Ploché strechy

Email

strechylorinc@gmail.com

Zavolajte nám

+421 904 433 014

25

Rokov skúseností

10

Členov

950

Spokojných zákazníkov

1220

Úspešne dokončených projektov
volba strechy lorinc

Prečo si vybrať nás!

Niekoľko dovôdov, prečo si vybrať práve nás!

Možno si teraz kladiete otázku, ako spočiatku mnoho našich spokojných zákazníkov: Prečo práve my? Pokúsime sa Vás presvedčiť základnými faktami o našej spoločnosti, overenými našimi zákazníkmi.

Skúsený tím

Náš tím sa skladá výhradne z odborníkov z dlhoročnými skúsenosťami. Za veľmi dôležité považujeme aj vzdelávanie sa z oblasti nových technológii a postupov a preto pravidelne navštevujú školiace strediská aj naši najlepší odborníci.

Profesionálna montáž

Našu prácu realizujeme vždy podľa overených postupov, aby strecha spĺňala všetky potrebné normy a kritéria pre čo najdlhšiu životnosť.

Kvalitné materiály

Používame len kvalitné materiály od certifikovaných spoločností, ktoré zaručujú vysokú odolnosť, dlhoročnú životnosť a samozrejme záruku až na 40 rokov.

Zdarme prídeme, nameriame, naceníme

Máte záujem o realizáciu strechy a chcete sa dozvedieť viac? Stačí ak nás kontaktujete a my radi prídeme, odmeriame vašu strechu a vystavíme Vám cenovú ponuku. A to všetko ZADARMO.